XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy + PLAKAT Z PROGRAMEM


8 stycznia 2012 roku w całej Polsce i wielu miejscach na świecie już po raz 20 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W Gminie Rymanów koncerty finałowe odbędą się 7 i 8 stycznia w Rymanowie Zdroju nad Czarnym Potokiem.
wielkaosp
Po raz pierwszy od wielu lat Finał będzie miał wymiar imprezy kulturalnej a nie tylko kwesty. Stało się tak dzięki podjęciu współpracy Gminy Rymanów i Gminnego Ośrodka Kultury z Zespołem Szkół Publicznych w Milczy, który od około 17 lat prowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji WOŚP. Współpraca zaowocowała utworzeniem Sztabu Gmina Rymanów.

Sztab Gmina Rymanów działa w zgodzie z regulaminem. Ma swoją siedzibę pod adresem: ul. Mitkowskiego 14a, 38-480 Rymanów. Jego Szefem jest Grzegorz Wojtoń, Który przez wiele lat szefował Sztabowi w ZSP w Milczy.

W najbliższym czasie poinformujemy na plakatach i stronach internetowych o programie koncertów organizowanych przez nasz Sztab na terenie Gminy Rymanów.

Osoby, które chcą wesprzeć finansowo działanie sztabu, wystawić do licytacji obrazy, rzeźby, maskotki oraz inne przedmioty prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 0134355148 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 – 14. Sponsorom za przekazane środki finansowe oferujemy reklamę na plakatach i stronach internetowych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO GRANIA Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Krzysztof Zięba

plakat_wosp_2012

UG Rymanów}document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);


Napisz komentarz:

"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."